Kiralık Otobüs

Yurt İçi Kültür Turları, Okul Turları, Özel Turlar, Havaalanı ve Otel Transferleri, Kongre, Seminer ve Bayi Organizasyonları, Kayak Turları, Anadolu Turları, Incoming Turlar, Gemi (Cruise) Turları, Günübirlik Turlar, Haftasonu Turları, Dernek, Vakıf Organizasyonları, Futbol, Basketbol, Voleybol, vb. Takımı Ulaşımları, Yurtdışı Turlar, Havaalanı Transferleri, Host – Hostes Hizmetleri, Araç içi İkram Hizmetleri, Şirket Turları alanlarında Kiralık Otobüs ve Kiralık Minibüs hizmetleri sağlamaktayız.

 Araçlarımızın çoğunluğu yeni model olup, bu araçlarımızda Klima, Mikrofon, TV, DVD, İnternet, Navigasyon, Çay-Kahve Makinesi, Buzdolabı, Ekstra Bagaj alanı mevcuttur.

* Tüm sürücülerimizin SRC ve diğer yasal belgeleri mevcuttur.

YURTİÇİ KÜLTÜR TURLARI

Her köşesi tarih kokan ve yüzlerce kültürü içinde barındıran Anadolu’nun güzelliklerini keşfetmek için düzenlediğimiz kısa veya uzun süreli turlara Grup Safir Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz. Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edilir.
Gezilerimizde modern araç filosu, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor.

YURTDIŞI KÜLTÜR TURLARI

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile Balkan ve Ortadoğu ülkelerine kültür ve inanç turlarına Grup Safir Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz. Alanında uzman personel ve rehberlik hizmeti ile unutulmaz bir tatil keyfi sizleri bekliyor.
Belirlenecek özel programa göre yolculuk boyunca rehber ve catering hizmeti sağlayan Grup Safir Turizm, yurtdışı yolculuklarda standart olarak konforlu yolculuk sağlayacak araçlar yada hava yolu şirketi önermektedir. Yolcu sayısına göre geniş araç seçeneklerinden uzun yolculuğa en uygun araç Grup Safir Turizm danışmanlığı ile seçilir.